Stránku pre Vás pripravujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia je neinvazívny, bezpečný a úplne bezbolestný ambulantný zákrok.

Rádiofrekvencia

Ako ošetrenie prebieha?

Jedinečná možnosť zbaviť sa neestetických tukových vankušíkov, celulitídy a ochabnutej pleti jedinečnou výkonnou rádiofrekvenčnou metódou. Prístroj pracuje na princípe premeny elektrickej energie na rádiofrekvenčné vlny.

Je to bezpečná, účinná, nechirurgická metóda vedúca k odbúraniu tukov z tukových buniek a omladeniu pokožky. Je vhodná pre ženy aj mužov, ktorý si želajú odstrániť nadbytočné tukové tkanivo bez chirurgického zákroku. Princípom tejto metódy je vyvolanie tepelného efektu, vďaka ktorému je stimulovaná tvorba nového kolagénu.

Ošetrované oblasti:

Môžeme ošetriť ľubovoľnú partiu tela najčastejšie oblasť tváre, brady, rúk, bokov, stehien a brucha.

Ako často treba ošetrenie opakovať?

Prvé výsledky na tvári sú viditelné už po 1 až 2 sedeniach, na tele po 1 až 6 sedeniach, záleží od typu a stave pokožky. Ošetrenie sa odporúča opakovať v týždňových intervaloch.

Ako to pôsobí:

Lifting, tvarovanie a vyhladenie kože pomocou odbúrania tuku /zväčšené tukové bunky spôsobujú ochabnutosť a nerovnosti kože/.

 

Lokálne odbúranie tuku a napnutie kolagénových vlákien spôsobí redukciu objemu ošetrovaných partií a zlepšeniu štruktúry kože.

 

Kožné vlákna obsahujúce kolagén a elastín sú vytvárané fibroblastami. Akonáhle ich zahrejeme, stiahnu sa a koža sa pomocou ich kontrakcie vypne a vyhladí. Zároveň sa zrýchli metabolizmus fibroblastov, ktoré následne tvoria viac kolagénu. Výsledkom je pevnejšia koža s mladistvým vzhľadom

Okamžitý účinok:
Už po prvom ošetrení je koža vyhladenejšia a pevnejšia.

Dlhodobý účinok:
Tripolárna hlavica stimuluje fibroblasty a vyvolává tvorbu nového kolagénu. Ten zaisťuje dlhodobé zlepšenie kožnej štruktúry, dodáva jej jasnejší a mladistvejší vzhľad.

Ide o svetovú novinku, pri ktorej sa využíva hĺbkové rádiofrekvenčné prehriatie kožnej riasy, vytvorenej v aplikačnej hlavici. Princípom ošetrenia novou technológiou je šetrné prehrievanie hlbších vrstiev kože, čo v konečnom dôsledku vedie ku jej vypnutiu a novotvorbe kolagénu, ktorý je najviac zodpovedný za jej vzhľad. Pri ošetrení je koža vtiahnutá medzi dve aktívne elektródy a elektromagnetický impulz rovnomerne zahreje cielenú časť kože bez poškodenia povrchovej vrstvy. Ošetrenie je takmer bezbolestné, trvá  30 minút a klient/ka/ sa môže vrátiť k bežným denným aktivitám. Tak ako aj pri iných omladzovacích procedúrach, toto ošetrenie nie je jednorazové, treba ho aspoň 4-6 krát zopakovať.

Výsledok možno nazvať i nechirurgickým faceliftingom. Pôsobením novej technológie sa zlepší kondícia kože o 5-10 rokov. Samozrejme, že ošetrenie novou technológiou nie je spojené s takými rizikami, bolestivosťou a vyradením z bežného života ako chirurgický facelifting. V porovnaní s ostatnými takzvanými fotoomladzovacími procedúrami je ošetrenie rádiofrekvenciou oveľa účinnejšie.

Rádiofrekvenciu odporúčame spojiť s ošetrením Kavitácia, po ktorom sa výborne vypne a vyhladí pokožka:

 • Ošetrenie ochabnutej pokožky
 • Ošetrenie celulitídy
 • Redukcia lokálne nahromadeného tuku
 • Redukcia strií
 • Obnova svalovej hmoty
 • Regenerácia pokožky tela
 • Zvýšenie aktivity fibroplastov a syntézy kolagénu

 Výsledky ošetrení:

Pokožka je viditeľne pevnejšia a pružnejšia, dochádza k viditeľnému zmierneniu prejavov celulitídy, redukcii objemu a celkovej tonizácii pleti. Ošetrenie rádiofrekvenciou naviac podporuje krvný obeh, čo je veľmi priaznivé pre osoby s obehovými problémami. Vďaka ošetreniam je podporené lepšie prekrvovanie tkaniva, dochádza tiež k jeho lepšiemu okysličovaniu.

Po ošetrení je pokožka ľahko začervenaná, avšak tento sprievodný jav mizne v krátkej dobe. Ošetrenie rádiofrekvenciou nemá žiadne vedľajšie účinky, nie je bolestivé, klient cíti iba mierne teplo v ošetrovanej oblasti. Ihneď po ošetrení sa klient môže vrátiť späť do bežného života.

 Frekvencia a počet ošetrení:

Počet ošetrení záleží na stave pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách, pričom je doporučované 4-6 sedení.

Medzi jednotlivými ošetreniami by mal byť časový odstup približne 7 dní.

 Kontraindikácie:

 • Chorí v terminálnej fáze
 • Tehotenstvo
 • Horúčkové stavy
 • Vážne srdcové ochorenia a kardiostimulátor
 • Rakovina
 • Ochorenia spojivového tkaniva

 

Späť do obchodu