Stránku pre Vás pripravujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Lymfodrenáž

Prístrojová lymfodrenážpre štíhlu líniu a vitalitu.

Chudnutie a relax súčasne? Áno! Lymfodrenáž je veľmi príjemná sekvenčná masáž, pri ktorej relaxujete a popritom robíte niečo pre svoje zdravie a krásu.

 

Tento prístroj Vám nielen naštartuje proces prirodzeného chudnutia, spevní pokožku tela, zlepší metabolizmus a imunitu a celkovo detoxikuje organizmus, ale aj pri zapnutí infražiaričov, Vám pomôže efektívne a hlavne rýchlo sa zoštíhliť. Bez správne prúdiacej lymfy sa nedá efektívne chudnúť, človek sa cíti unavený a organizmus zaplavujú toxíny a odpadové látky. Ak lymfatický systém nepracuje správne, je spomalená jeho činnosť a zvyšky látkovej výmeny zostávajú v tkanivách. Tukové bunky zväčšujú svoj objem, vytvárajú sa tukové vankúšiky - celulitída. Postupujúcou tlakovou vlnou prevádza 48-mimi komorami masáž od chodidiel po úroveň pásu.

Procedúra spočíva v natiahnutí špeciálneho lymfodrenážneho aplikátora cez pás , krk a ruky a postupnom nafukovaní jednotlivých komôr návleku, v ktorom pôsobí stanovený tlak na jednotlivé komory. Dochádza k zlepšeniu priechodnosti lymfy, odvodneniu, čo sa prejavuje lepším prekrvením a výrazným úbytkom celulitídy. Pri zapnutí infražiaričov prichádza aj k odbúravaniu tuku ako pri kavitácii, alebo lipolaseru. Rozdiely medzi jednotlivými lymfodrenážnymi systémami a výrobcami sú až priepastné. V zásade platí, že čím väčší počet vývodov - komôr má lymfodrenáž, tým reálnejšia, komplexnejšia a tiež kvalitnejšia je drenáž. Tento prístroj patrí medzi technologicky najvyspelejšie zariadenie svojho druhu. Patrí k špičke na trhu prístrojovej lymfodrenáže, tak ako kvalitou vykonanej procedúry, unikátnymi funkciami, tak aj kvalitou spracovania. Je určený na profesionálne použitie v kozmetických salónoch, wellness a SPA centrách.

Späť do obchodu