Stránku pre Vás pripravujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Postava

Lymfodrenáž

Prístrojová lymfodrenážpre štíhlu líniu a vitalitu.

Chudnutie a relax súčasne? Áno! Lymfodrenáž je veľmi príjemná sekvenčná masáž, pri ktorej relaxujete a popritom robíte niečo pre svoje zdravie a krásu.

 

Tento prístroj Vám nielen naštartuje proces prirodzeného chudnutia, spevní pokožku tela, zlepší metabolizmus a imunitu a celkovo detoxikuje organizmus, ale aj pri zapnutí infražiaričov, Vám pomôže efektívne a hlavne rýchlo sa zoštíhliť. Bez správne prúdiacej lymfy sa nedá efektívne chudnúť, človek sa cíti unavený a organizmus zaplavujú toxíny a odpadové látky. Ak lymfatický systém nepracuje správne, je spomalená jeho činnosť a zvyšky látkovej výmeny zostávajú v tkanivách. Tukové bunky zväčšujú svoj objem, vytvárajú sa tukové vankúšiky - celulitída. Postupujúcou tlakovou vlnou prevádza 48-mimi komorami masáž od chodidiel po úroveň pásu.

Procedúra spočíva v natiahnutí špeciálneho lymfodrenážneho aplikátora cez pás , krk a ruky a postupnom nafukovaní jednotlivých komôr návleku, v ktorom pôsobí stanovený tlak na jednotlivé komory. Dochádza k zlepšeniu priechodnosti lymfy, odvodneniu, čo sa prejavuje lepším prekrvením a výrazným úbytkom celulitídy. Pri zapnutí infražiaričov prichádza aj k odbúravaniu tuku ako pri kavitácii, alebo lipolaseru. Rozdiely medzi jednotlivými lymfodrenážnymi systémami a výrobcami sú až priepastné. V zásade platí, že čím väčší počet vývodov - komôr má lymfodrenáž, tým reálnejšia, komplexnejšia a tiež kvalitnejšia je drenáž. Tento prístroj patrí medzi technologicky najvyspelejšie zariadenie svojho druhu. Patrí k špičke na trhu prístrojovej lymfodrenáže, tak ako kvalitou vykonanej procedúry, unikátnymi funkciami, tak aj kvalitou spracovania. Je určený na profesionálne použitie v kozmetických salónoch, wellness a SPA centrách.

Kavitácia

Špičková technológia na tvarovanie postavy a spevnenie tela rýchlo a bez námahy.

Prinášame Vám naozajstný HIT tohto roku, ošetrenie jedným z najmodernejších a najkomplexnejších prístrojov na trhu v súčasnosti.

Časovo nenáročná a neinvazívna procedúra bez poškodenia integrity kože.

 

Čím je prístroj  prospešný a výnimočný?

 
Aj tento prístroj pracuje na báze nízkofrekvenčných ultrazvukových vĺn pri frekvencii 26 kHz, čo je hodnota, kedy dochádza k najvyššej priepustnosti membrány bunky a tým k vyššiemu uvoľneniu obsahu tukových buniek, ale s vyššou intenzitou. Týmto sa dosiahne rýchľejší výsledok. Je to najmodernejšia a zároveň najsilnejšia kavitačná hlavica v súčastnosti! Tukové látky v bunkách sa uvoľnia, dostanú sa do medzibunkového priestoru, kde súčasne prebieha enzymatická lipolýza a dochádza k rozpadu triglyceridov na mastné kyseliny.

Kavitácia

Frekvencia ošetrení iba raz za 7-10 dní.

Ultrazvuková liposukcia predstavuje úplnú náhradu klasickej chirurgickej liposukcie. 

Kavitácia je najefektívnejšia metóda redukcie hmotnosti a tvarovania postavy.

Natrvalo eliminuje telesný tuk pomocou nízkofrekvenčného ultrazvuku a účinne odstraňuje celulitídu.

Kavitácia je bezbolestná, neinvazívna alternatíva klasickej liposukcie. Umožní Vám rýchlu a efektívnu modeláciu tela. Je to metóda vhodná na formovanie brucha, stehien a horných končatín a to všetko bez anestézy, jaziev a bolesti.

Výsledky sú viditeľné ihneď, zoštíhlime Vás o 2-4 cm za 30 minút.


Rovnako aj povrch pokožky a reliéf takzvanej pomarančovej kože sa zlepšuje už po prvom sedení.


Ako funguje kavitácia:

Ultrazvukové vlny /sonifikácia/ umožňujú ošetriť lokalizovaný tuk a celulitídu. Ultrazvukový lúč nízkej frekvencie generuje mikrobubliny plynu, ktoré pod vplyvom tlaku zvonka prasknú, čím sa uvoľní energia a to spôsobí selektívnu lokálnu elimináciu štruktúr adipocytov.

Vo fáze dekompresie /uvoľnenia/ vzniká v tekutine podtlak, ktorým sa vytvárajú rozpínajúce plynové mikrobubliny.
Vo fáze kompresie /stlačenia/ vzniká tlak na samotnú rozpínajúcu sa bublinu, čím sa zvyšuje teplota plynu v bubline, až kým nedôjde k implózii /prasknutiu do vlastného objemu/ bubliny. To vedie k uvoľneniu mechanickej energie.

Sonoforéza využíva schopnosť prieniku ultrazvuku cez kožu. Dočasne mení priepustnosť buniek, čím umožňuje prienik aktívnych zložiek hlboko do podkožných vrstiev prechodom cez prirodzenú kožnú bariéru.

Hlavné využitie:

 • Lokálny tuk
 • Celulitída
 • Tvarovanie postavy
 • Remodelácia postavy 


Odporúčame jedno ošetrenie do dvoch týždňov.

Odporúčaný cyklus: 4 až 6 ošetrení.

Dĺžka jedného ošetrenia nemôže presiahnuť 30 minút /nesmie dôjsť k zahlteniu lymfafického toku/.

Medzi jednotlivými ošetreniami odporúčame zvýšený prísun tekutín /denne aj 3 litre/a vitamínu C, lymfodrenážnu masáž a tiež miernu fyzickú aktivitu. Pre väčší efekt redukcie tuku a celulitídy odporúčame kombinované programy s lymfodrenážou z dôvodu odstránenia uvoľnených a rozpustených tukov.

Celá kúra trvá približne 4-6 ošetrení na každú partiu tela a náročným klientom odporúčame kúru opakovať. 

Kontraindikácie:

 • Srdcové choroby
 • Trombóza
 • Tehotenstvo
 • Kovové implantáty
 • Vážne obličkové ochorenia
 • Ochorenia pečene
 • RakovinaE
 • Epilepsia
 • Kožné ochorenia a otvorené rany
 • Hemofília
 • Pacienti užívajúci antikoagulanty
 • Pooperačné stavy
 • Menštruácia
                                                                                                                                                                                                                       

Mechanizmus odbúravania tukov:

Triglyceridy, ktoré sú uvoľnené z prasknutéj tukovéj bunky sú okamžite zmetabolizované lipoproteínom lipáza na glycerol a voľné mastné kyseliny. Vo vode rozpustný glycerol je absorbovaný do obehového systému a je prenesený do pečene alebo iných buniek, ktoré ho využijú ako zdroj energie. Nerozpustné voľné mastné kyseliny sa naviažu na transportné proteíny /hlavne albumín/, ktoré ich pomaly distribuujú do pečene a ďalších tkanív, ktoré ich využijú ako zdroj energie alebo stavebné prvky. V pečeni sú spracovávané ako iné mastné kyseliny vrátane tých z jedla. Ostatky rozbitých tukových buniek sú vylúčené cez lymfatický systém.


Po každej kavitácii sa odporúča do 72 hodín absolvovať lymfodrenáž pre rýchle vyplavenie rozbitých tukových buniek cez lymfatycký systém von  z tela.


Výsledky:

 • Zmenšenie obvodu ošetrenej oblasti až o 2-7 cm po jedinom ošetrení
 • Po ošetrení možno okamžite pokračovať v telesnej aktivite
 • Žiadne vedľajšie účinky, tuk je redukovaný prirodzeným fyziologickým procesom 

Po ošetrení je nutné dodržiavať pitný režim, minimálne 2 až 3 litre tekutín denne.


Červené fotónové svetlo prehrieva a omladzuje pokožku, optimalizuje účinok kavitácie, stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, zlepšuje štruktúru kože.

Lipolaser

Okamžité zoštíhlenie postavy špeciálnym  Lipo Laserom je prirodzená cesta ako rýchlo a bezbolestne odbúrať tuk na problémových partiách.

Lipo Laser bol navrhnutý tak, aby špecificky riešil lokálne zníženie tuku a tvarovanie postavy neinvazívnym spôsobom.

Procedúra pozostáva z 20 minútového sedenia. Lipo Laser poskytuje 2-9 cm stratu, to všetko bez chirurgického zákroku, bolesti alebo rozsiahleho zotavovania. Jeho činnosť je zameraná  na  tukové bunky. Lipo Laser ponúka bezpečnú a efektívnu redukciu tuku, ktorú možno aplikovať na viacerých problémových partiách a to aj tam, kde sa to nedalo robiť pri kavitácii:

 •     Pás
 •     Stredná a spodná časť brucha
 •     Horná, Stredná a dolná časť chrbta
 •     Zadok a stehná
 •     Podpazušie
 •     Brada

 

Lipo Laser je ideálny pre všetky telesné typy. Pracuje synergicky, konkrétne sa zameriava na problematické oblasti, ktoré sa majú  zredukovať.

Pri ošetrení Lipo Laserom sa využíva takzvaná Low level laser technology /LLLT/, predstavujúca druh studeného lasera s nízkou energiou. Laserové lúče s vlnovou dĺžkou 635-680 nm pôsobia na tukové bunky dvojako. Jednak skvapalňujú tuk vnútri bunky a vytvárajú dočasné /na cca 72 hod/ otvory v membráne tukovej bunky. Skvapalnený tuk následne odchádza cez otvory v membráne do medzibunkového priestoru. Odtiaľ sa tuk postupne vyplavuje do lymfatického systému. Tukové bunky sa po vylúčení tuku zmenšia, dôsledkom čoho je postupné znižovanie obvodu pásu, bokov a stehien. Laser zároveň pôsobí pozitívne na regeneráciu kože, odstraňuje strie, zmenšuje celulitídu a vypína kožu . 

Dôležitou súčasťou ošetrenia je stimulácia obehu lymfatického systému, jednak zvýšeným prívodom vody ako aj mechanickou stimuláciou /cvičením, lymfomasážami a podobne/. Nakoniec sa tuky dostanú do cievneho systému a sú následne spracované prirodzenou cestou v pečeni. Pri liečbe Lipo Laserom sa obsah mastných kyselín v krvi zvyšuje, ale patologické hladiny mastných kyselín sa nevyskytujú. Pri pôsobení Lipo Laserom nedochádza k roztrhnutiu tukovej bunky, ako pri pôsobení ultrazvukom, preto je adaptácia organizmu na laser omnoho prirodzenejšia a ľahšia. Mastné kyseliny uvoľnené do obehového systému tela majú nižší podiel LDL /zlého/ cholesterolu.


Ošetrenie:

Ošetrovací cyklus trvá 17 dní. Počas celej doby sa odporúča vylúčiť alkohol a pitný režim by mal byť minimálne 2 L tekutín denne. Počas tejto doby klient môže užívať spaľovače tukov obsahujúce napríklad L-karnitín, ktorý stimuluje vyplavovanie a odbúravanie uvoľnených tukov.

Úbytok tuku pri meraniach obvodu v ošetrovanej časti, napríklad v páse alebo na bruchu dosahuje až 9 cm po ošetrovacom cykle!

 
U žien je dôležité stanoviť optimálny začiatok ošetrenia, aby prebehlo medzi 5. až 28. dňom menštruačného cyklu.

U mužov je jedno, kedy tento proces začneme.

Pred prvým ošetrením Vás premeriame.

Ošetrenie Lipo Laserom:
Harmonogram sa skladá z 8-10 ošetrení laserom po dobu 17 dní. Jedno ošetrenie trvá približne 20 minút /záleží od veľkosti ošetrovanej partie/, je bezbolestné a počas ošetrenia klient nepociťuje teplo. Prístroj pracuje nehlučne na rozdiel od ultrazvukovej liposukcie. Lipo Laser má  laserové hlavice, ktoré sa priložia na ošetrované miesto. Takto je možné odbúrať tuk aj na tých miestach, kde sa Vám nedarí schudnúť napríklad kolená, ramená alebo brada. Časový odstup medzi jednotlivými ošetreniami nemá byť dlhší ako 72 hodín, nakoľko po tomto čase sa vzniknuté otvory v membráne uzatvoria. Ošetrenia je preto vhodné naplánovať napríklad v pondelok, v stredu a v piatok /utorok, štvrtok, sobota/. Počas tohto obdobia sa doporučuje užívať spaľovače tukov ako napr. L-karnitín.


Klienti by mali na vylúčenie zničených tukových buniek robiť telesnú aktivitu cca 10-15 minút, najlepšie na vibračnej plošine. Vibračná plošina stimuluje všetky bunky v tele, čím zvyšuje metabolizmus /spaľovanie odbúraných tukových buniek/ a to napomáha urýcheniu chudnutia.
Vibračná plošina taktiež zvyšuje miestny obeh v cieľovej oblasti a funguje zvnútra von. Odpadové látky sú vylúčené na bunkovej úrovni. Zlepšuje prekrvenie a príjem kyslíka a tým stimuluje metabolizmus a pomáha vypláchnuť toxíny z tela von.

Počas troch týždňov je nutné dodržiavať nasledovné:

 • Nepiť alkohol, kávu /max. 2dc denne/, dehydrujú organizmus
 • Piť minimálne 2 L čistej vody /nie minerálka/, ideálne 2-3 L. Voda je potrebná na zavodnenie lymfatického systému, na dokončenie vyplavovania a odbúravania tukov z medzibunkového priestoru uvoľnených laserovým ošetrením. Ak nebudete dostatočne piť, efekt chudnutia nebude dostatočný!
 • Nepiť sladené nápoje a pivo
 • Vylúčiť zo stravy Fast food
 • Pohyb ako napríklad rýchla chôdza, bicykel, vibračná plošina, beh a iné /aby ste naštartovali Váš lymfatický systém/

 

 

Lipo Laser je 100% neinvazívny a určený na stratu cm v problémových oblastiach s rýchlo viditeľnými výsledkami.

Lipo Laser využíva laserovú energiu bezpečne a bezbolestne, preniká do kože a tuku.

Vaša ošetrená oblasť po ošetrení laserom stratí 400-500 kalórií z tuku.

Kam tuk ide?
Tuk sa absorbuje do lymfatického systému, odkiaľ sa následne spracuje v pečeni a je prevedený na zdroj energie. Tento prirodzený proces umožňuje telu vylučovať tuk a opustiť Vaše telo pomocou prirodzených mechanizmov. Práve týmto sú Lipo Lasery tak atraktívne. Ostatné postupy zabíjajú a ničia tukové bunky. To nie je pre telo prirodzené a môže to spôsobiť nežiaduce účinky.

  
Lipo Laser je bezpečný, pre telo prirodzený, pomôže Vám znížiť tuk tam, kde ho nechcete mať a to bez vedľajších účinkov!


Čo môžem očakávať?

Pri dodržaní určitých zásad môžete očakávať /po skončení 8-10 ošertrení/ maximálne 9 cm úbytku z obvodu ošetrovanej časti.

Čo sa deje pri liečbe?

Nezabudnite, že Lipo Laser je bezpečná, neinvazívna metóda odstraňovania tuku a počas tejto procedúry nezažijete žiadnu bolesť.


Ako rýchlo uvidíte výsledky?

Väčšine pacientov sa zobrazia merateľné výsledky už po prvom ošetrení. Štandardná liečba sa skladá z troch protokolov /20 minútové sedenia, 3x týždenne po dobu 3 týždňov/. Ale najlepšie výsledky sú dosahované pri využití vibračnej plošiny /po dobu 10-15 minút bezprostredne po zákroku/.

 

 

Kontraindikácie:

 • Ochorenia srdca a tráviaceho systému
 • Žalúdočné vredy
 • Vysoký krvný tlak
 • Cukrovka
 • Tehotné a dojčiace ženy
 • Pacienti s kovovými implantátmi
 • Pooperačné stavy kratšie ako 3 mesiace
 • Rakovina
 • Epilepsia
Škoricové zábaly

Škoricový zábal ako pomôcka pri tvarovaní postavy.

Škoricové zábaly 1

Ciele metódy sú nasledovné:

 • Úbytok z objemu
 • Celkové zlepšenie vzhľadu kože

Škoricové zábaly sú vhodné pre mužov aj ženy. 

Škoricový krém nemôže sám o sebe spôsobiť žiadny úbytok podkožného tuku alebo zlepšenie vzhľadu kože, preto je nutné ho používať spolu s infralúčmi. Tiež je potrebné aby toxíny uvolnené z buniek boli odvedené systémom, ktorý je na to určený. Prečistenie tohoto systému zaručuje lymfodrenáž .

 

Čas procedúry:

7-10 procedúr /horšie reagujúce prípady až 20 procedúr/, na začiatku 2-3 krát týždenne, potom aspoň jeden krát týždenne.

Jedna procedúra pozostáva z bandáže špeciálnou fóliou spolu so škoricovým krémom a 30 minút v infrasaune.

 

Úbytok v objeme:

Po prvej procedúre je úbytok až 3 cm okolo stehien alebo bokov. Úbytok na objeme a zlepšenie pretrváva niekoľko dní. Po ďaľších procedúrach sa výsledok ustáli ale dôjde ešte k ďaľšiemu úbytku v cm.

Pri úbytku objemu v cm je potrebné, aby telo nevyzeralo ochabnuté, preto je potrebné kombinovať zábaly s procedúrou Tranzion alebo IsogeiI na spevnenie svalstva.

Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia je neinvazívny, bezpečný a úplne bezbolestný ambulantný zákrok.

Rádiofrekvencia

Ako ošetrenie prebieha?

Jedinečná možnosť zbaviť sa neestetických tukových vankušíkov, celulitídy a ochabnutej pleti jedinečnou výkonnou rádiofrekvenčnou metódou. Prístroj pracuje na princípe premeny elektrickej energie na rádiofrekvenčné vlny.

Je to bezpečná, účinná, nechirurgická metóda vedúca k odbúraniu tukov z tukových buniek a omladeniu pokožky. Je vhodná pre ženy aj mužov, ktorý si želajú odstrániť nadbytočné tukové tkanivo bez chirurgického zákroku. Princípom tejto metódy je vyvolanie tepelného efektu, vďaka ktorému je stimulovaná tvorba nového kolagénu.

Ošetrované oblasti:

Môžeme ošetriť ľubovoľnú partiu tela najčastejšie oblasť tváre, brady, rúk, bokov, stehien a brucha.

Ako často treba ošetrenie opakovať?

Prvé výsledky na tvári sú viditelné už po 1 až 2 sedeniach, na tele po 1 až 6 sedeniach, záleží od typu a stave pokožky. Ošetrenie sa odporúča opakovať v týždňových intervaloch.

Ako to pôsobí:

Lifting, tvarovanie a vyhladenie kože pomocou odbúrania tuku /zväčšené tukové bunky spôsobujú ochabnutosť a nerovnosti kože/.

 

Lokálne odbúranie tuku a napnutie kolagénových vlákien spôsobí redukciu objemu ošetrovaných partií a zlepšeniu štruktúry kože.

 

Kožné vlákna obsahujúce kolagén a elastín sú vytvárané fibroblastami. Akonáhle ich zahrejeme, stiahnu sa a koža sa pomocou ich kontrakcie vypne a vyhladí. Zároveň sa zrýchli metabolizmus fibroblastov, ktoré následne tvoria viac kolagénu. Výsledkom je pevnejšia koža s mladistvým vzhľadom

Okamžitý účinok:
Už po prvom ošetrení je koža vyhladenejšia a pevnejšia.

Dlhodobý účinok:
Tripolárna hlavica stimuluje fibroblasty a vyvolává tvorbu nového kolagénu. Ten zaisťuje dlhodobé zlepšenie kožnej štruktúry, dodáva jej jasnejší a mladistvejší vzhľad.

Ide o svetovú novinku, pri ktorej sa využíva hĺbkové rádiofrekvenčné prehriatie kožnej riasy, vytvorenej v aplikačnej hlavici. Princípom ošetrenia novou technológiou je šetrné prehrievanie hlbších vrstiev kože, čo v konečnom dôsledku vedie ku jej vypnutiu a novotvorbe kolagénu, ktorý je najviac zodpovedný za jej vzhľad. Pri ošetrení je koža vtiahnutá medzi dve aktívne elektródy a elektromagnetický impulz rovnomerne zahreje cielenú časť kože bez poškodenia povrchovej vrstvy. Ošetrenie je takmer bezbolestné, trvá  30 minút a klient/ka/ sa môže vrátiť k bežným denným aktivitám. Tak ako aj pri iných omladzovacích procedúrach, toto ošetrenie nie je jednorazové, treba ho aspoň 4-6 krát zopakovať.

Výsledok možno nazvať i nechirurgickým faceliftingom. Pôsobením novej technológie sa zlepší kondícia kože o 5-10 rokov. Samozrejme, že ošetrenie novou technológiou nie je spojené s takými rizikami, bolestivosťou a vyradením z bežného života ako chirurgický facelifting. V porovnaní s ostatnými takzvanými fotoomladzovacími procedúrami je ošetrenie rádiofrekvenciou oveľa účinnejšie.

Rádiofrekvenciu odporúčame spojiť s ošetrením Kavitácia, po ktorom sa výborne vypne a vyhladí pokožka:

 • Ošetrenie ochabnutej pokožky
 • Ošetrenie celulitídy
 • Redukcia lokálne nahromadeného tuku
 • Redukcia strií
 • Obnova svalovej hmoty
 • Regenerácia pokožky tela
 • Zvýšenie aktivity fibroplastov a syntézy kolagénu

 Výsledky ošetrení:

Pokožka je viditeľne pevnejšia a pružnejšia, dochádza k viditeľnému zmierneniu prejavov celulitídy, redukcii objemu a celkovej tonizácii pleti. Ošetrenie rádiofrekvenciou naviac podporuje krvný obeh, čo je veľmi priaznivé pre osoby s obehovými problémami. Vďaka ošetreniam je podporené lepšie prekrvovanie tkaniva, dochádza tiež k jeho lepšiemu okysličovaniu.

Po ošetrení je pokožka ľahko začervenaná, avšak tento sprievodný jav mizne v krátkej dobe. Ošetrenie rádiofrekvenciou nemá žiadne vedľajšie účinky, nie je bolestivé, klient cíti iba mierne teplo v ošetrovanej oblasti. Ihneď po ošetrení sa klient môže vrátiť späť do bežného života.

 Frekvencia a počet ošetrení:

Počet ošetrení záleží na stave pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách, pričom je doporučované 4-6 sedení.

Medzi jednotlivými ošetreniami by mal byť časový odstup približne 7 dní.

 Kontraindikácie:

 • Chorí v terminálnej fáze
 • Tehotenstvo
 • Horúčkové stavy
 • Vážne srdcové ochorenia a kardiostimulátor
 • Rakovina
 • Ochorenia spojivového tkaniva

 

5 položiek celkom
Späť do obchodu