Lipolaser

Okamžité zoštíhlenie postavy špeciálnym  Lipo Laserom je prirodzená cesta ako rýchlo a bezbolestne odbúrať tuk na problémových partiách.

Lipo Laser bol navrhnutý tak, aby špecificky riešil lokálne zníženie tuku a tvarovanie postavy neinvazívnym spôsobom.

Procedúra pozostáva z 20 minútového sedenia. Lipo Laser poskytuje 2-9 cm stratu, to všetko bez chirurgického zákroku, bolesti alebo rozsiahleho zotavovania. Jeho činnosť je zameraná  na  tukové bunky. Lipo Laser ponúka bezpečnú a efektívnu redukciu tuku, ktorú možno aplikovať na viacerých problémových partiách a to aj tam, kde sa to nedalo robiť pri kavitácii:

 •     Pás
 •     Stredná a spodná časť brucha
 •     Horná, Stredná a dolná časť chrbta
 •     Zadok a stehná
 •     Podpazušie
 •     Brada

 

Lipo Laser je ideálny pre všetky telesné typy. Pracuje synergicky, konkrétne sa zameriava na problematické oblasti, ktoré sa majú  zredukovať.

Pri ošetrení Lipo Laserom sa využíva takzvaná Low level laser technology /LLLT/, predstavujúca druh studeného lasera s nízkou energiou. Laserové lúče s vlnovou dĺžkou 635-680 nm pôsobia na tukové bunky dvojako. Jednak skvapalňujú tuk vnútri bunky a vytvárajú dočasné /na cca 72 hod/ otvory v membráne tukovej bunky. Skvapalnený tuk následne odchádza cez otvory v membráne do medzibunkového priestoru. Odtiaľ sa tuk postupne vyplavuje do lymfatického systému. Tukové bunky sa po vylúčení tuku zmenšia, dôsledkom čoho je postupné znižovanie obvodu pásu, bokov a stehien. Laser zároveň pôsobí pozitívne na regeneráciu kože, odstraňuje strie, zmenšuje celulitídu a vypína kožu . 

Dôležitou súčasťou ošetrenia je stimulácia obehu lymfatického systému, jednak zvýšeným prívodom vody ako aj mechanickou stimuláciou /cvičením, lymfomasážami a podobne/. Nakoniec sa tuky dostanú do cievneho systému a sú následne spracované prirodzenou cestou v pečeni. Pri liečbe Lipo Laserom sa obsah mastných kyselín v krvi zvyšuje, ale patologické hladiny mastných kyselín sa nevyskytujú. Pri pôsobení Lipo Laserom nedochádza k roztrhnutiu tukovej bunky, ako pri pôsobení ultrazvukom, preto je adaptácia organizmu na laser omnoho prirodzenejšia a ľahšia. Mastné kyseliny uvoľnené do obehového systému tela majú nižší podiel LDL /zlého/ cholesterolu.


Ošetrenie:

Ošetrovací cyklus trvá 17 dní. Počas celej doby sa odporúča vylúčiť alkohol a pitný režim by mal byť minimálne 2 L tekutín denne. Počas tejto doby klient môže užívať spaľovače tukov obsahujúce napríklad L-karnitín, ktorý stimuluje vyplavovanie a odbúravanie uvoľnených tukov.

Úbytok tuku pri meraniach obvodu v ošetrovanej časti, napríklad v páse alebo na bruchu dosahuje až 9 cm po ošetrovacom cykle!

 
U žien je dôležité stanoviť optimálny začiatok ošetrenia, aby prebehlo medzi 5. až 28. dňom menštruačného cyklu.

U mužov je jedno, kedy tento proces začneme.

Pred prvým ošetrením Vás premeriame.

Ošetrenie Lipo Laserom:

Harmonogram sa skladá z 8-10 ošetrení laserom po dobu 17 dní. Jedno ošetrenie trvá približne 20 minút /záleží od veľkosti ošetrovanej partie/, je bezbolestné a počas ošetrenia klient nepociťuje teplo. Prístroj pracuje nehlučne na rozdiel od ultrazvukovej liposukcie. Lipo Laser má  laserové hlavice, ktoré sa priložia na ošetrované miesto. Takto je možné odbúrať tuk aj na tých miestach, kde sa Vám nedarí schudnúť napríklad kolená, ramená alebo brada. Časový odstup medzi jednotlivými ošetreniami nemá byť dlhší ako 72 hodín, nakoľko po tomto čase sa vzniknuté otvory v membráne uzatvoria. Ošetrenia je preto vhodné naplánovať napríklad v pondelok, v stredu a v piatok /utorok, štvrtok, sobota/. Počas tohto obdobia sa doporučuje užívať spaľovače tukov ako napr. L-karnitín.


Klienti by mali na vylúčenie zničených tukových buniek robiť telesnú aktivitu cca 10-15 minút, najlepšie na vibračnej plošine. Vibračná plošina stimuluje všetky bunky v tele, čím zvyšuje metabolizmus /spaľovanie odbúraných tukových buniek/ a to napomáha urýcheniu chudnutia.
Vibračná plošina taktiež zvyšuje miestny obeh v cieľovej oblasti a funguje zvnútra von. Odpadové látky sú vylúčené na bunkovej úrovni. Zlepšuje prekrvenie a príjem kyslíka a tým stimuluje metabolizmus a pomáha vypláchnuť toxíny z tela von.

Počas troch týždňov je nutné dodržiavať nasledovné:

 • Nepiť alkohol, kávu /max. 2dc denne/, dehydrujú organizmus
 • Piť minimálne 2 L čistej vody /nie minerálka/, ideálne 2-3 L. Voda je potrebná na zavodnenie lymfatického systému, na dokončenie vyplavovania a odbúravania tukov z medzibunkového priestoru uvoľnených laserovým ošetrením. Ak nebudete dostatočne piť, efekt chudnutia nebude dostatočný!
 • Nepiť sladené nápoje a pivo
 • Vylúčiť zo stravy Fast food
 • Pohyb ako napríklad rýchla chôdza, bicykel, vibračná plošina, beh a iné /aby ste naštartovali Váš lymfatický systém/

 

Lipo Laser je 100% neinvazívny a určený na stratu cm v problémových oblastiach s rýchlo viditeľnými výsledkami.

Lipo Laser využíva laserovú energiu bezpečne a bezbolestne, preniká do kože a tuku.

Vaša ošetrená oblasť po ošetrení laserom stratí 400-500 kalórií z tuku.

Kam tuk ide?
Tuk sa absorbuje do lymfatického systému, odkiaľ sa následne spracuje v pečeni a je prevedený na zdroj energie. Tento prirodzený proces umožňuje telu vylučovať tuk a opustiť Vaše telo pomocou prirodzených mechanizmov. Práve týmto sú Lipo Lasery tak atraktívne. Ostatné postupy zabíjajú a ničia tukové bunky. To nie je pre telo prirodzené a môže to spôsobiť nežiaduce účinky.

  
Lipo Laser je bezpečný, pre telo prirodzený, pomôže Vám znížiť tuk tam, kde ho nechcete mať a to bez vedľajších účinkov!


Čo môžem očakávať?

Pri dodržaní určitých zásad môžete očakávať /po skončení 8-10 ošertrení/ maximálne 9 cm úbytku z obvodu ošetrovanej časti.

Čo sa deje pri liečbe?

Nezabudnite, že Lipo Laser je bezpečná, neinvazívna metóda odstraňovania tuku a počas tejto procedúry nezažijete žiadnu bolesť.


Ako rýchlo uvidíte výsledky?

Väčšine pacientov sa zobrazia merateľné výsledky už po prvom ošetrení. Štandardná liečba sa skladá z troch protokolov /20 minútové sedenia, 3x týždenne po dobu 3 týždňov/. Ale najlepšie výsledky sú dosahované pri využití vibračnej plošiny /po dobu 10-15 minút bezprostredne po zákroku/.

  

Kontraindikácie:

 • Ochorenia srdca a tráviaceho systému
 • Žalúdočné vredy
 • Vysoký krvný tlak
 • Cukrovka
 • Tehotné a dojčiace ženy
 • Pacienti s kovovými implantátmi
 • Pooperačné stavy kratšie ako 3 mesiace
 • Rakovina
 • Epilepsia

Estetické multifunkčné zariadenie Bodyface Silhouette
Profesionálny estetický prístroj na lifting pokožky, formovanie postavy a redukciu celulitídy.

Technologický vývoj v oblasti prístrojov na estetické ošetrenie mal vždy jasný cieľ – znížiť množstvo tuku v problematických oblastiach v relatívne krátkom čase, účinne, bezbolestne a s dlhodobým účinkom. Zároveň sa účinne zameriava aj na redukciu celulitídy, ktorá trápi veľkú časť populácie. Najnovšou inováciou je technológia laserového svetla, ktorá ešte viac zvyšuje účinnosť a šetrnosť ošetrenia.

 

Hlavné výhody používania prístroja:                                

• Zmiernenie jemných liniek a vrások
• Zvýšenie pružnosti kontúr tváre
• Vypnutie a spevnenie pokožky
• Remodelácia kolagénových vlákien
• Potlačenie prejavov celulitídy
• Potlačenie vzniku strií a jemných jaziev
• Stimulácia lymfatického systému končatín
• Redukcia tukového tkaniva na vybraných častiach tela
• Skutočne funkčná lokálna lymfatická masáž
• Úplne neinvazívny charakter ošetrenia
• Bezpečné a bezbolestné používanie
• Žiadne nepríjemné pocity

 

 

Diódový laser:
Pôsobenie laserového svetla dokáže v tele vyvolať rovnaké procesy, aké prebiehajú pri aktívnom cvičení tak, že sa spotrebuje energia z tukových zásob. Prístroj pôsobí prostredníctvom aplikátorov na problémové oblasti nízkoúrovňovým diódovým laserom s vlnovou dĺžkou 650 nm a špecifickým výkonom. Svetelná energia pôsobí len a výlučne na tukovú vrstvu. Svetlo červeného lasera preniká cez pokožku k tukovým bunkám, kde stimuluje mitochondrie. Tým sa spustí proces rozkladu triglyceridov na mastné kyseliny a glycerol, ktoré sa uvoľňujú z buniek. Produkty rozkladu sú následne zachytené lymfatickým systémom tela. Hlavný a zásadný rozdiel však spočíva v tom, že proces lipolýzy je v porovnaní s technológiami podobného charakteru vyvolaný pre telo najprirodzenejším spôsobom.
Oblasti, na ktoré sa možno zamerať pomocou laserového svetla: brada, paže, brucho, boky, stehná, lýtka, zadok. Počas jedného ošetrenia sa úbytok obvodu pohybuje od 0,5 do 2 cm (v závislosti od vybranej časti tela).

Späť do obchodu