Kozmetické služby

Čistenie pleti basic / ženy

Procedúra zahŕňa: odlíčenie, naparovanie, manuálne čistenie, úprava a farbenie obočia, ozonizér, maska, sérum podľa typu pleti, krém.

Čistenie pleti basic / muži

Procedúra zahŕňa: odlíčenie, naparovanie, manuálne čistenie, úprava a farbenie obočia, ozonizér, maska, sérum podľa typu pleti, krém.

Farbenie rias

Cena ... 8 EUR

Farbenie obočia

Cena ... 8 EUR

Lifting pleti

Neinvazívne ošetrenie vhodné nielen pre dámy.

 

Spomalenie starnutia, vyhladenie vrások, spevnenie pokožky a vyrysovanie kontúr tváre, kútikov úst a poklesnutého obočia, korekcia dvojitej brady.

 

Liftingová procedúra je vhodná pre dámy ale aj pre pánov. O potrebe mužov používať vhodnú pleťovú kozmetiku už nemusíme v dnešnej dobe diskutovať. Je jasné, že bez správnej a pravidelnej starostlivosti nie je možné udržať si pestovaný, mladistvý vzhľad po ktorom túžia nielen ženy.

 

Hydrogen H2+

Kozmetický prístroj Lightpanel Professional Exclusive

Fotónová svetelná terapia.

Liečba fotónovým svetlom nebolí a má veľmi dobré výsledky. Prístroj BeautyRelax Lightpanel Professional Exclusive poskytuje fotónovú terapiu s pokrytím celej tváre a krku. Pre úspešné výsledky je rozhodujúca konzistencia fotónového svetla /8 farieb/. Zariadenie má integrovaný rozprašovač na hydratáciu pokožky a funkciu EMS na posilnenie svalov.

 

Popis:

  • Červené svetlo (640 nm) stimuluje tvorbu kolagénu. Kolagén je základná bielkovina, ktorá slúži na obnovu poškodených a starnúcich tkanív. Zlepšuje kvalitu pokožky a znižuje výskyt pórov.
  • Modré svetlo (415 nm) vďaka vysokej afinite s vlnovou dĺžkou dokáže zničiť porfyríny v bakteriálnych bunkách spôsobujúcich akné. Okrem toho má modré svetlo upokojujúci účinok, ktorý je veľmi účinný pre precitlivenú pokožku.
  • Fialové svetlo (690 nm) kombinuje červené a modré svetlo, ktoré má dva účinné fototerapeutické účinky. Má najmä dobrý účinok na potlačenie príznakov akné.
  • Žlté svetlo (590 nm) podporuje vstrebávanie kozmetických výrobkov. Prispieva k zlepšeniu bunkového metabolizmu. Zlepšuje detoxikačné vlastnosti podporou lymfatickej činnosti. Obzvlášť dobre pôsobí po intenzívnom mechanickom peelingu. Pomáha spomaľovať starnutie pokožky.
  • Zelené svetlo (530 nm) pomáha vyrovnávať farebný pigment a redukovať jemné vrásky. Urýchľuje proces hojenia rán. Zosvetľuje pokožku.
  • Azúrové svetlo (490 nm) zvyšuje bunkovú energiu a má priaznivé účinky na celkový metabolizmus kožného tkaniva.
  • UV svetlo (415 nm) ovplyvňuje metabolické procesy v tele.
  • Oranžové svetlo (590-630 nm) zvyšuje mikrocirkuláciu v pleti.

 

Krásna a zdravá pleť sa nezaobíde bez dostatočnej hydratácie. Dostatok tekutín je dôležitý nielen pre celé telo, ale najmä pre pokožku, na ktorú sa často zabúda. Krásna a zdravo vyzerajúca pokožka obsahuje až 80 % vody. Naše telo sa bez vody jednoducho nezaobíde. Najmä v letných mesiacoch sa pokožka rýchlejšie vysušuje. Nedostatok vlhkosti spôsobuje, že pokožka je suchá a pôsobí opotrebovaným dojmom. Pokožka rýchlo stráca pružnosť a je náchylnejšia na tvorbu vrások. Celkovo rýchlejšie starne. Znížené množstvo vody v tele spôsobuje dehydratáciu vo všetkých vrstvách pokožky. Aj keď prijímame viac vody, nemusí to byť pre našu pokožku dostatočná hydratácia. Preto je dôležité venovať hydratácii pokožky zvýšenú pozornosť. Kozmetické krémy a séra však často vysušujú na povrchu pokožky bez ďalšieho prínosu. Len pravidelná a hĺbková hydratácia pleti môže spomaliť príznaky starnutia a zabezpečiť zdravý vzhľad pokožky!

 

Kozmetický prístroj BeautyRelax má integrovaný rozprašovač novej generácie. Tekutina putuje zo zásobníka priamo do rozprašovača, ktorý pomocou vysokofrekvenčnej oscilácie rozkladá molekuly roztoku na veľkosť nanočastíc. Rozprašovač premení hydratačný krém na ionizovanú nanomlhu. Novovytvorené častice kvapaliny sú menšie ako samotný pór pokožky. Hydratačný krém tak ľahko preniká cez vrchnú vrstvu pokožky. Dochádza k okamžitej hydratácii pokožky s maximálnym účinkom! Počas fotónovej terapie si môžete vychutnať veľmi účinné hydratačné ošetrenie pleti.

7 položiek celkom
Späť do obchodu