Vytlačiť

Prístrojová lymfodrenáž, 48-komorový systém pre štíhlu líniu a vitalitu.

 

 

Chudnutie a relax súčasne? Áno!

Lymfodrenáž je veľmi príjemná sekvenčná masáž, pri ktorej relaxujete a popritom robíte niečo pre svoje zdravie a krásu. Tento prístroj Vám nielen naštartuje proces prirodzeného chudnutia, spevní pokožku tela a zlepší metabolizmus a imunitu, celkovo detoxikuje organizmus, ale aj pri zapnutí infražiaričov, Vám pomôže efektívne a hlavne RÝCHLO sa zoštíhliť.

Bez správne prúdiacej lymfy sa nedá ani efektívne chudnúť, človek sa cíti unavený a organizmus zaplavujú toxíny a odpadové látky.

Ak lymfatický systém nepracuje správne, je spomalená jeho činnosť a zvyšky látkovej výmeny zostávajú v tkanivách. Tukové bunky zväčšujú svoj objem, vytvárajú sa tukové vankúšiky - celulitída.

 

Absolvujete LYMFODRENÁŽ na špičkovom prístroji , ktorý je lídrom na trhu. Postupujúcou tlakovou vlnou prevádza 48-mimi komorami masáž od chodidiel po úroveň pásu. Procedúra spočíva v natiahnutí špeciálneho lymfodrenážneho aplikátora, princíp spočíva v poscez pás , krk a ruky postupnom nafukovaní jednotlivých komôr návleku, v ktorom pôsobí stanovený tlak na jednotlivé komory. Dochádza k zlepšeniu priechodnosti lymfy, odvodneniu, čo sa prejavuje lepším prekrvením a výrazným úbytkom celulitídy.

Pri zapnutí infražiaričov prichádza aj k odbúravaniu tuku ako pri kavitácii, alebo lipolaseru.

Rozdiely medzi jednotlivými lymfodrenážnymi systémami a výrobcami sú až priepastné. V zásade platí, že čím väčší počet vývodov - komôr má lymfodrenáž, tým reálnejšia, komplexnejšia a tiež kvalitnejšia je drenáž. 

Tento prístroj patrí medzi technologicky najvyspelejšie zariadenie svojho druhu. Patrí k špičke na trhu prístrojovej lymfodrenáže, tak ako kvalitou vykonanej procedúry, unikátnymi funkciami, tak aj kvalitou spracovania.

 

 Je určený na profesionálne použitie v kozmetických salónoch, wellness a SPA centrách.

 

Cena tlaková lymfodrenáž 1/2 tela    15€

                                       celé telo 25€

         tlaková lymfodrenáž spolu s infražiaričmi 1/2 tela    20€

         tlaková lymfodrenáž spolu s infražiaričmi celé telo    30€  

 

Facebook