Vytlačiť

 Vip Body System  je odbornou liečbou pomáhajúcou riešiť problém, ktorý často nie je len estetickým problémom: NADVÁHA. Približne 59% populácie na Slovensku má mierne či vážnejšie problémy s nadmernou hmotnosťou.

Príčin, ktoré môžu viesť k nadmernému množstvu tuku a celulitíde je mnoho. Kognitívna metóda na báze systému umožní nadobudnúť rýchle a dlhotrvajúce výsledky, s primeranou stratou hmotnosti a veľmi dobrou svalovou výživou. Ba čo viac, dá Vám fyzický a psychický pocit pohody, spojený tiež s výživou, ktorá rešpektuje potreby nášho organizmu.

 

Vip Body System využíva:

  • Infračervené lúče: bunkové metabolické bio aktivátory
  • Indukované riadené vlny: stimulovanie s dvojnásobným efektom: spevňovanie svalov a metabolický aktivátor na odbúravanie tuku.

 

Infračervené lúče

 Vlastnosti infračervených lúčov boli vždy dobre známe a využívané v oblasti medicíny a fyzioterapie; aplikácia vo sfére estetiky na liečbu nadváhy a celulitídy je rozhodne inovačná a garantuje vynikajúce výsledky bez vedľajších účinkov.

 

VLASTNOSTI INFRAČERVENÝCH LÚČOV

Infračervené lúče sú krátke vlny so schopnosťou hlbokým prenikaním prenášať teplo do svalov. Tkanivá stimulované radiáciou zlepšujú metabolické procesy, a tým aj krvný obeh. Je aktivovaná výmena buniek, čím sa zabraňuje tvorbe škodlivín a metabolického odpadu. Rozptyl takéhoto špecifického tepla v okolitých oblastiach následne vylepšuje výživu tkanív.

 

PREČO SÚ INFRAČERVENÉ LÚČE TAKÉ ÚČINNÉ?

Pri kontakte s pokožkou a ošetrovanými oblasťami vytvárajú infračervené lúče tepelnú aktivitu, ktorá podnecuje uvoľňovanie tuku. Lúče, vydávané určitými zdrojmi, vnikajú jednosmernou cestou, bez akéhokoľvek rozptýlenia. Sústredenie tepelnej energie na jednotlivé oblasti zlepšuje prietok krvi a rýchlejšie spaľovanie nadbytočného tuku.

 

Základný efekt pri použití VIP BODY IF je :

REDUKCIA MNOŽSTVA TUKU

URÝCHLENIE ZÁKLADNÉHO METABOLIZMU

 

 

Ideálnym riešením pre redukciu množstva tuku v tele je kombinácia VIP BODY a Infrasauny, čím sa znásobuje efekt odbúravania tukov.

 

Indukované riadené vlny vo VIP BODY

Aplikovanie štvorcových vĺn na pohybové body svalov ošetrovaných oblastí spája elimináciu tukových vrstiev so spevnením svalových zväzkov bez námahy - zlepšujúc okysličovanie a mikrocirkuláciu.

 Riadené vlny nútia svaly k IZOTONICKÝM pohybom s “pumpovacím” efektom, podporujúc tým spotrebu energie a elimináciu nadmerných tekutín. Podnecované svaly získavajú energiu z priľahlých tukových tkanív a začínajú spaľovať CUKOR a TUK. “Pumpovací” efekt pomáha odstraňovať tekutiny a má zároveň čistiace účinky. Synergia s infračervenými lúčmi zdvojnásobuje účinok pre RÝCHLEJŠIE VÝSLEDKY. Tukové vrstvy sa stávajú TENŠÍMI, čo dodáva HARMÓNIU VAŠEJ POSTAVE.

Modularita špecifických vĺn prístroja VIP BODY SYSTEM dovoľuje vykonávať príjemné a rôznorodé zákroky, ktoré sa dajú prispôsobiť používateľom, či už ide o ich počet alebo dĺžku. Z tohto dôvodu je možné vybrať si rozličné programy vzhľadom na potreby klientov. Regulácia výkonnosti na každom jednom zdroji, upriamená na pohybové body svalov umožňuje získať stimuláciu primeranú citlivosti ošetrovaného miesta.

 

Body Systém je ideálnym estetickým riešením problémov zapríčinených:

  • celkovou nadmernou hmotnosťou
  • rozšíreným a lokalizovaným tukom
  • 1., 2. a 3. stupňom celulitídy
  • ochabnutosťou tkaniva
  • zadržiavaním tekutín.
New layer...

Facebook

You are here:   HomePostavaBODY Systém