Vytlačiť

Okamžité zoštíhlenie postavy špeciálnym  LIPO laserom!

Prirodzená cesta, ako rýchlo a bezbolestne odbúrať tuk na problémových partiách!

 Neinvazivne tvarovanie postavy !!!


Čo je Lipo Laser?


Lipo Laser bol navrhnutý aby  špecificky riešil miestne zníženie tuku  ( v priemere 2-9 cm) a tvarovanie postavy.

Procedúra pozostáva v 20 minútovom sedení. Lipo Laser poskytuje 2-9 cm stratu, a to všetko bez chirurgického zákroku, bolesti, alebo rozsiahleho zotavovania. Jeho činnosť je zameraná  na  tukové bunky. Lipo Laser ponúka bezpečnú a efektívnu redukcia tuku, ktorú možno aplikovať na viacerých problémových oblastiach a to aj tam., kde sa to nedalo robiť pri kavitácii. :

    Pás
    Stredná a spodná časť brucha
    Horná, Stredná a dolná časť chrbta
    Zadok a stehná 
    Podpazušia
    Brada

 Lipo Laser je ideálny pre liečbu všetkých telesných typov. Pracuje synergicky . Konkrétne sa zameriava na problematické oblasti, ktoré sa majú  zredukovať.

Pri ošetrení Lipo laserom l sa využíva tzv. Low level laser technology (LLLT), predstavujúca druh studeného lasera s nízkou energiou. Laserové lúče s vlnovou dĺžkou 635-680 nm pôsobia na tukové bunky dvojako. Jednak skvapalňujú tuk vnútri bunky a vytvárajú dočasné (na cca 72 hod) otvory v membráne tukovej bunky. Skvapalnený tuk následne odchádza cez otvory v membráne do medzibunkového priestoru. Odtiaľ sa tuk postupne vyplavuje do lymfatického systému. Tukové bunky sa po vylúčení tuku zmenšia, dôsledkom čoho je postupné znižovanie obvodu pásu, bokov a stehien. Laser zároveň pôsobí pozitívne na regeneráciu kože, odstraňuje strie, zmenšuje celulitídu a vypína kožu . 

Dôležitou súčasťou ošetrenia je stimulácia obehu lymfatického systému, jednak zvýšeným prívodom vody ako aj mechanickou stimuláciou – cvičením, lymfomasážami a pod. Nakoniec sa tuky - mastné kyseliny, dostanú do cievneho systému a sú následne spracované prirodzenou cestou v pečeni. Pri liečbe Lipo laserom sa obsah mastných kyselín v krvi zvyšuje, ale patologické hladiny mastných kyselín sa nevyskytujú. Pri pôsobení lipolaserom nedochádza k roztrhnutiu (umŕtveniu) tukovej bunky, ako pri pôsobení ultrazvuku, preto je adaptácia organizmu na laser omnoho prirodzenejšia a ľahšia. Mastné kyseliny uvoľnené do obehového systému tela majú nižší podiel zlého cholesterolu.


Ošetrenie

Ošetrovací cyklus trvá 17 dní. Počas celej doby je doporučované vylúčiť alkohol a pitný režim min.2 l denne. Počas tejto doby klient môže užívať tzv.spaľovače tukov na stimuláciu vyplavovania a odbúravania uvoľnených tukov (mastných kyselín - triglyceridov), ktoré obsahujú L-karnitín, ktorý pomáhajú pri presune tukov a ich metabolizovaní. 

*Úbytok tuku pri meraniach obvodu v ošetrovanej časti, napr. v páse a na bruchu dosahuje až 9 cm po ošetrovacom cykle!*

 
 Je dôležité stanoviť optimálny začiatok ošetrenia u žien - aby prebehlo medzi 5. až 28. dňom menštruačného cyklu.
U mužov je jedno, kedy tento proces začneme.
 Pred prvým ošetrením Vás premeriame.

Ošetrenie Lipo laserom:
 Harmonogram sa skladá z 8-10 ošetrení laserom po dobu 17 dní. Jedno ošetrenie trvá od 20 minút podľa veľkosti ošetrovanej partie . Ošetrenie je bezbolestné. Počas ošetrenia klient nepociťuje teplo. Prístroj pracuje nehlučne na rozdiel od ultrazvukovej liposukcie. Lipolaser má  laserové hlavice, ktoré sa priložia na ošetrované miesto . Takto je možné odbúrať tuk aj na miestach kde sa Vám nedarí schudnúť, napr. kolená, ramená, brada. Časový odstup medzi jednotlivými ošetreniami nemá byť dlhší ako 72 hodín, nakoľko po tomto čase sa vzniknuté otvory v membráne uzatvoria. Ošetrenia je preto vhodné naplánovať napr. pondelok, streda, piatok/ utorok, štvrtok, sobota/. Počas tohto obdobia sa doporučuje užívať spaľovače tukov ako napr. L-karnitín.
Klienti by mali na vylúčenie zničených tukových buniek robiť telesnú aktivitu cca 10- 15 minút/ najlepšie na vibračnej plošine/.vibračná pošina stimuluje všetky bunky v tele , čo zvyšuje metabolizmus  a spôsobuje viac “paliva“  spáliť, čo pomáha  urýchenie chudnutia.

Vibračná plošina spôsobuje zvýšený miestny obeh v cieľových oblastiach.

Vibračná plošina funguje zvnútra von. Odpadové produkty sú vylúčené na bunkovej, lymfatickej úrovni.

Vibračná plošina stimuluje všetky bunky v tele, zlepšuje prekrvenie a príjem kyslíka a stimuluje metabolizmus pomáha vypláchnuť toxíny.

Počas troch týždňov je nutné dodržiavať nasledovné:

  • nepiť alkohol pretože dehydruje organizmus, kávu max. 2dc denne 
  • piť minimálne 2l čistej vody (nie minerálka), ideálne 2-3l vody potrebnej na zavodnenie lymfatického systému a na dokončenie vyplavovania a odbúravania tukov z medzibunkového priestoru, uvoľnených laserovým ošetrením. Ak nebudete dostatočne piť, efekt schudnutia nebude dostatočný!!!!
  • nepiť sladené nápoje, pivo pepsi-cola a pod. 
  • vylúčiť zo stravy fast food
  • musíte sa hýbať aby ste naštartovali Váš lymfatický systém (rýchla chôdza, bicykel, vibračná plošina, beh a pod.)

Zobrazenie celej tukovej bunky


Vplyvom laseru sa urobí v obale bunky "pór" cez  ktorý tuk vytečie do lymfatického priestoru.

Tukové bunky po deštrukcii.Lipo Laser je 100% neinvazívny.
Je to prvý  neinvazívny LASER  určený na stratu cm v problémových oblastiach!

Ide  o vysokoefektívnu (redmastné oleje a nie vodu) cielenú metódu s rýchlo viditeľnými výsledkami.

 Lipo Laser využíva laserovú energiu bezpečne (a bezbolestne) preniká do kože a tuku. Lipo Laser  je cez tento cielený proces  schopný v skutočnosti stimulovať bunky  na samotné uvoľnenie  , čím sa tukové bunky výrazne "zmenšia",  v cm!

Porovnanie účinnosti Lipo Laseru  s prírodzeným chudnutím.

 

 

Porovnanie účinnosti Laseru a Lipo "diódového" laseru


Vaša ošetrená oblasť po ošetrení laserom stratí 400-500 kalórií z tuku .


Kde tuk ide?

Tuk sa absorbuje do lymfatického systému, odkiaľ sa potom spracuje v pečeni a potom je prevedený ako zdroj energie. Tento prirodzený proces umožňuje telu vylučovať tuk a opustí svoje telo pomocou vašich prirodzených mechanizmov odpadov. Týmto sú Lipo Lasery tak atraktívne. Ostatné postupy zabíjajú a ničia tukové bunky a to nie je prirodzené  pre prirodzený prístup. To môže spôsobiť nežiaduce účinky . Môže to tiež niekedy vyzerať hrozne!  
Lipo Laser je bezpečný, prirodzený a  vo svojom prístupe k vám pomôže znížiť tuk, kde ho nechcete mať ... bez vedľajších účinkov!


Čo môžem očakávať?

Pri dodržaní užčitých zásad, môžete očakávať po skončení 8-10 ošertrení  max 9 cm úbytok z obvodu ošetrovanej časti.

Čo sa deje pri liečbe?

Nezabudnite: Lipo Laser je bezpečná, neinvazívna a nezažijete žiadnu bolesť počas procedúry.


Ako rýchlo uvidíte výsledky?

Väčšina pacientov sa zobrazí merateľné výsledky po prvom ošetrení. Štandardná liečba sa skladá z troch protokolov,/ 20 minútových sedeniach  3x týždenne po dobu 3 týždňov/. Najlepšie výsledky sú dosahované pri využití  vibračnej plošiny  po dobu 10-15 minút bezprostredne po zákroku.

 

Cena jednej 20 minútovej procedúry:
KONTRAINDIKÁCIE 


- chorenia srdca a tráviaceho systému
- žalúdočné vredy
- vysoký krvný tlak
- cukrovka
- tehotné a dojčiace ženy
- pacienti s kovovými implantátmi
- pooperačné stavy kratšie ako 3 mesiace

- rakovina

- epilepsia

Facebook

Sample yj1

Av vestibulum turpis interdum. Pha sellus et urna id elit euism convas. Nunc sodales lorem vit magna ac vestibulum turpis in. Phasel lus et urna id elit onvali. Aliquam tincidunt odio eget mi tincidunt tincidunt.

You are here:   HomePostavaLipolaser