Vytlačiť

Zákrok je ambulantný ,neinvazívny, bezpečný a úplne bezbolestný.

Ako ošetrenie prebieha?

Jedinečná možnosť zbaviť sa neestetických tukových vankušíkov, celulitídy a ochabnutej pleti jedinečnou výkonnou radiofrekvenčnou metódou. Prístroj pracuje na princípe premeny elektrickej energie na rádiofrekvenčné vlny.

Je to bezpečný, účinný a nechirurgicka metóda vedúca k odbúraniu tukov z tukových buniek a omladeniu pokožky, vhodné pre ženy aj mužov, ktorý si prajú odstrániť nadbytočné tukové tkanivo bez chirurgického (operačného ) zákroku.

Princípom tejto metódy je vyvolanie tepelného efektu, vďaka ktorému je stimulovaná tvorba nového kolagénu. Jedná sa o nebolestivú, bezpečnú a vysoko účinnú metódu k vymodelovaniu postavy a odstráneniu ochabnutej pokožky. Je vhodná ako pre ženy, tak pre mužov.

Výsledky ošetrení

Ošetrované oblasti.

Môžeme ošetriť ľubovoľnú partiu tela najčastejšie oblasť tváre, brady ,rúk, bokov, stehien a brucha.

Ako často treba ošetrenie opakovať?

Prvé výsledky na tvári sú viditelné už po 1 až  2 sedeniach, na tele po 1 až 6 sedeniach, záleží od typu a stave pokožky. Ošetrenie sa odporúča opakovať v týždňových intervaloch.

Ako to pôsobí:

Lifting, tvarovanie a vyhladenie kože pomocou odbúrania tuku:
Zväčšené tukové bunky spôsobujú ochabnutosť a nerovnosti kože

 

Lokálne odbúranie tuku a napnutie kolagénových vlákien spôsobí redukciu objemu ošetrovaných partií a zlepšeniu štruktúry kože.

Kožné vlákna – kolagén a elastín sú vytvárané fibroblastami. Akonáhle ich zahrejeme, stiahnu sa a koža sa pomocou ich kontrakcie vypne a vyhladí. Zároveň sa zrýchli metabolizmus fibroblastov, ktoré následne tvoria viac kolagénu. Výsledkom je pevnejšia koža s mladistvým vzhľadom

 

Okamžitý účinok:
Už po prvom ošetrení je koža vyhladenejšia a pevnejšia.

Dlhodobý účinok:
Tripolárna hlavica stimuluje fibroblasty a vyvolává tvorbu nového kolagénu. Ten zaisťuje dlhodobé zlepšenie kožnej štruktúry, dodáva jej jasnejší a mladistvejší vzhľad a pocit.

Ide o svetovú novinku, pri ktorej sa využíva hľbkové rádiofrekvenčné prehriatie kožnej riasy, vytvorenej v aplikačnej hlavici .Princípom ošetrenia novou technológiou je šetrné prehrievanie hlbších vrstiev kože, čo v konečnom dôsledku vedie ku vypnutiu kože a novotvorbe kožného väziva – kolagénu, ktorý je najviac zodpovedný za vzhľad kože. Pri ošetrení je koža vtiahnutá medzi dve aktívne elektródy a elektromagnetický impulz rovnomerne zahreje cielenú časť kože bez poškodenia jej povrchovej vrstvy.Ošetrenie je takmer bezbolestné, trvá  30 minút a ošetrený klient(ka) sa môže vrátiť k bežným denným aktivitám. Ošetrenie, tak ako aj pri iných omladzovacích procedúrach, nie je jednorazové a treba ho aspoň 4-6 krát zopakovať.

Výsledok možno nazvať i nechirurgickým faceliftingom. Pôsobením novej technológie sa zlepší kondícia kože o 5-10 rokov. Samozrejme, že ošetrenie novou technológiou nie je spojené s takými rizikami, bolestivosťou a vyradením z bežného života ako chirurgický facelifting. V porovnaní s ostatnými tzv. fotoomladzovacími procedúrami je ošetrenie rádiofrekvenciou oveľa účinnejšie.

 

Rádiofrekvenciu odporúčame spojiť s ošetrením Kavitácia, po ktorom výborne vypne a vyhladí pokožku.

 • Ošetrenie ochabnutej pokožky
 • Ošetrenie celulitídy
 • Redukciu lokálne nahromadeného tuku
 • Redukciu strií
 • Obnovu svalovej hmoty
 • Regeneráciu pokožky tela
 • Zvýšenie aktivity fibroplastov a syntézy kolagénu

Výsledky ošetrení

Výsledkom je viditeľne pevnejšia a pružnejšia pokožka, ďalej dochádza k znateľnému zmierneniu prejavov celulitídy, redukcii objemu a celkovej tonizácii pleti. Ošetrenie rádiofrekvenciou naviac podporuje krvný obeh, čo je veľmi priaznivé pre osoby s obehovými problémami. Pretože je vďaka ošetreniam podporené lepšie prekrvovanie tkaniva, dochádza tiež k jej lepšiemu okysličovaniu.

Po ošetrení je pokožka ľahko začervenaná, avšak tento sprievodný jav mizne v krátkej dobe. Ošetrenie rádiofrekvenciou nemá žiadne vedľajšie účinky a nie je bolestivé, klient cíti iba mierne teplo v ošetrovanej oblasti. Ihneď po ošetrení sa klient môže vrátiť späť do bežného života.

Frekvencia a počet ošetrení

Počet ošetrení záleží na stave pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách, pričom je doporučované 4-6 sedení. Medzi jednotlivými ošetreniami by mal byť časový odstup približne 7 dní.

Kontraindikácie

 • chorí v terminálnej fáze
 • tehotenstvo
 • horúčkové stavy
 • vážne srdcové ochorenia a kardiostimulátor
 • rakovina
 • ochorenia spojivového tkaniva

Facebook

You are here:   HomePostavaRádiofrekvencia